Od 23.5.2023 do 31.5.2023 máme celofiremní dovolenou, kdy nebudeme expedovat objednávky.   Objednávky přijaté nejpozději 21.5.2023 budeme expedovat 22.5.2023.  Další expedice bude probíhat od 1.6.2023

Loxone Touch Pure CO2

Pro designovou chytrou domácnost: Touch Pure CO2 Tree od společnosti Loxone v ušlechtilém bezrámovém designu s vysoce kvalitním skleněným povrchem. Slouží pro jednoduché a intuitivní ovládání osvětlení, stínění a dalších centrálních funkcí.

  • vyrobeno z vysoce kvalitního satinovaného skla 
  • povrch s keramickou povrchovou úpravou (bez viditelných otisků prstů!) 
  • s integrovaným orientačním světlem
  • s čidlem teploty a vlhkosti
  • s integrovaným senzorem CO2 pro sledování kvality vzduchu 
  • Doporučená instalační výška: 135 cm 
Kód: 100517
Značka: Loxone
7 357 Kč 6 080 Kč bez DPH
Kategorie: Vypínače
Záruka: 12/24 měs.
Barva: Bílá, Typ: Tree
Objednáno | 100517
7 357 Kč
6 080 Kč bez DPH
Barva: Antracitová šedá, Typ: Tree
Objednáno | 100518
7 357 Kč
6 080 Kč bez DPH

Exkluzivita má své jméno: Touch Pure

Luxusní design, prvotřídní materiály a minimalismus činí z Loxone Touch Pure jedinečný ovládací prvek, který uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

 

Ovládání nikdy nebylo jednodušší

Ukázka dotykových zón Touch Pure
Do produktové řady Loxone Touch Pure jsme investovali mnoho času, a vznikl tak úžasný produkt bez kompromisů. Intuitivní koncept ovládání umožňuje ovládání místnosti pomocí pěti dotykových bodů. Doporučená konfigurace pro „pětitlačítko“ : centrálním stiskem jsou ovládána světla, levá část je vyhrazena pro stínění a pravá pro ovládání hudby. Vše je samozřejmě možné přizpůsobit dle individuálních potřeb.

PS: Pokud se dotknete tlačítka celou rukou, aktivuje se dotykový bod bez ohledu na to, kolika jiných bodů se dotknete. A samozřejmě Touch podporuje dvojstisk, trojstisk i dlouhé podržení.

Na obrázku je Touch Pure CO2 s ikonami pro jednotlivé senzory

Měření teploty, vlhkosti a CO2

Kromě čidla teploty a vlhkosti, Touch Pure CO2 Tree nabízí také měření oxidu uhličitého. Inteligentní systém Loxone díky senzorům automaticky zajišťuje příjemné klima v místnosti: Reguluje teplotu a ventilaci bez dalších čidel. V případě požáru jsou vaši zákazníci okamžitě upozorněni. Kromě toho můžete sledovat kvalitu vzduchu v místnosti a automatizovat například větrání.

Zpět do obchodu