Loxone Touch Pure CO2

Pro designovou chytrou domácnost: Touch Pure CO2 Tree od společnosti Loxone v ušlechtilém bezrámovém designu s vysoce kvalitním skleněným povrchem. Slouží pro jednoduché a intuitivní ovládání osvětlení, stínění a dalších centrálních funkcí.

  • vyrobeno z vysoce kvalitního satinovaného skla 
  • povrch s keramickou povrchovou úpravou (bez viditelných otisků prstů!) 
  • s integrovaným orientačním světlem
  • s čidlem teploty a vlhkosti
  • s integrovaným senzorem CO2 pro sledování kvality vzduchu 
  • Doporučená instalační výška: 135 cm 
Kód: 100517
Značka: Loxone
8 902 Kč 7 357 Kč bez DPH
Kategorie: Vypínače
Záruka: 12/24 měs.
Barva: Bílá, Typ: Tree
Objednáno | 100517
8 902 Kč
7 357 Kč bez DPH
Barva: Antracitová šedá, Typ: Tree
Skladem (1 ks) | 100518
Můžeme doručit do: 25.4.2024
8 902 Kč
7 357 Kč bez DPH

Exkluzivita má své jméno: Touch Pure

Luxusní design, prvotřídní materiály a minimalismus činí z Loxone Touch Pure jedinečný ovládací prvek, který uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

 

Ovládání nikdy nebylo jednodušší

Ukázka dotykových zón Touch Pure
Do produktové řady Loxone Touch Pure jsme investovali mnoho času, a vznikl tak úžasný produkt bez kompromisů. Intuitivní koncept ovládání umožňuje ovládání místnosti pomocí pěti dotykových bodů. Doporučená konfigurace pro „pětitlačítko“ : centrálním stiskem jsou ovládána světla, levá část je vyhrazena pro stínění a pravá pro ovládání hudby. Vše je samozřejmě možné přizpůsobit dle individuálních potřeb.

PS: Pokud se dotknete tlačítka celou rukou, aktivuje se dotykový bod bez ohledu na to, kolika jiných bodů se dotknete. A samozřejmě Touch podporuje dvojstisk, trojstisk i dlouhé podržení.

Na obrázku je Touch Pure CO2 s ikonami pro jednotlivé senzory

Měření teploty, vlhkosti a CO2

Kromě čidla teploty a vlhkosti, Touch Pure CO2 Tree nabízí také měření oxidu uhličitého. Inteligentní systém Loxone díky senzorům automaticky zajišťuje příjemné klima v místnosti: Reguluje teplotu a ventilaci bez dalších čidel. V případě požáru jsou vaši zákazníci okamžitě upozorněni. Kromě toho můžete sledovat kvalitu vzduchu v místnosti a automatizovat například větrání.

Zpět do obchodu